Posted by : Kiba August 20, 2012

Konwent, konwent i po konwencie. Trzeba swoje odespać w miękkim łóżeczku... Jednak zamiast spania można też posiedzieć z laptopkiem na kolanach i przygotować coś nowego, prawda? (Tak, tak, my jesteśmy no-life'y, nie potrafimy funkcjonować bez dziennej dawki Kurokocchiego i spółki).

W dzisiejszych rozdziałach dalej zmagamy się (właściwie to Seirin się zmaga, ale to szczegół) z Papą. Tłumacząc tą postać miałam straszny ubaw i mam nadzieję, że czytelnicy też się trochę pośmieją. Oprócz tego, znowu gościnnie pojawiają się Midorima i Takao XDDD. A co więcej, od tej pory będzie ich coraz więcej i więcej, przynajmniej na razie.

Dziękujemy wszystkim komentującym, wspierającym nas i głosującym w ankiecie!

Linki:
Rozdział 014
Rozdział 015

{ 3 komentarze... read them below or Comment }

 1. I jak było? Opowiadaj. :3
  Są już jakieś gadżety z Kuroko? *^*
  Dzięki za kolejne rozdziały, rozpieszczacie Nas. <3

  ReplyDelete
 2. No po prostu uwielbiam Cię! Uwielbiam KnB, a szczególnie Aomine (chyba niewiele osób go lubi). A para Aomine/Kuroko i mnie przeważa. Dziękuje za tłumaczenie, dobrze wam w ogóle idzie. Powodzenia z dalszymi rozdziałami.
  Mam tylko nadzieję, że się nie poddacie w połowie i nie porzucicie projektu.
  Jesteście super!!

  ReplyDelete
 3. @Miku: Całkiem fajnie. Choć chyba robię się za stara na konwenty XD. Riw napisała obszerną notkę na ten temat (dokidokiyukai.blogspot.com/2012/08/b-4nishment.html), i raczej mogę się pod tym w większości tez podpisać. Było śmiechowo XD. @madzik93: Dziękuję X*. Nie mamy zamiaru się poddawać, a komentarze takie, jak Twój dodają nam tylko sił do walki i robienia kolejnych rozdziałów. Co do Aomine, to patrząc na naszą ankietę, gdzie jest na drugim miejscu, to nie powiedziałabym, że niewiele osób go lubi. (Trudno powiedzieć, by było to jakieś obiektywne badanie ale zawsze coś).

  ReplyDelete

- Copyright © 2012-2015 Perfect ☆ Copy - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan - Redesigned by riwethiel -