Posted by : riwethiel January 04, 2013

Witajcie w 2013 roku! Mam nadzieję, że jesteście już pełni sił, by stawić czoła nowym wyzwaniom oraz by wypełnić wszystkie noworoczne postanowienia. Jednym z naszych noworocznych postanowień jest dostarczać Wam jeszcze więcej Kuroko niż w roku poprzednim, haha :D! Choć dzisiaj będzie troszkę bardziej informacyjnie niż wypuszczkowo~ Ale do rzeczy~!

Dla wszystkich zainteresowanych character songami, a mianowicie dwoma duetami, które miały ukazać się w październiku 2012, mam następującą informację: obie płytki (zarówno Aomine & Kuroko jak i Kiyoshi & Hyuuga) zostały przeniesione na wiosnę 2013! Nie ma co prawda jeszcze dokładnej daty wydania, ale lepsze to niż nic. Do tego, zostały ujawnione tytuły piosenek z obu krążków. U Aomine i Kuroko będą to: "Hikari to Kage no Kyori" i "RAY OF SHINE", a u Kiyoshiego i Hyuugi "Arigatou no kawari ni" oraz "HERE WE GO".

Druga informacja związana jest natomiast z dniem dzisiejszym. Kto spojrzał w nasz mini-kalendarzyk po prawej stronie, to już wie, że w Japonii ukazała się właśnie druga część character book'a z anime pod wdzięczną nazwą Anibasu vol.2! Książeczkę można nabyć za 500 jenów, a na jej okładce zagościli tym razem Kise oraz Midorima (zdjęcie pod cut'em).

Jeszcze dzisiaj w zakładce books będzie można pobrać skany z pierwszej części Anibasu, z kolei skany dzisiejszej wypuszczki pojawią się tam w najbliższych dniach, więc nie zapomnijcie tam zaglądać :)!


Anibasu vol.2


źródło: kurobas.com, animate-onlineshop.jp, weibo.com

{ 5 komentarze... read them below or Comment }

 1. Czemu jak zobaczyłam ten art noworoczny to wyobraziłam sobie co robią z tym biednym psem, żeby został szalikiem X'D

  ReplyDelete
 2. Ja też pierwsze co zauważyłam to szalik Kuroko xD'

  PS. I ciesze się z CharaSongów. Już się nie mogę ich doczekać <3

  ReplyDelete
 3. A biedny Shin-chan ściska kartkę z napisem "Wielki pech".
  Pewnie dlatego ta zbolała mina XDD

  ReplyDelete
 4. Jest drama Kuroko po angielsku nie wiem czy już wszyscy widzieli ale chyba tak xD można obejrzeć online albo pobrać :) http://vimeo.com/56516672#

  ReplyDelete

- Copyright © 2012-2015 Perfect ☆ Copy - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan - Redesigned by riwethiel -