Posted by : Kiba March 20, 2013

W ramach przeganiania zimy propagujemy pokazywanie nóżek i chodzenie w podkolanówkach. Akcji patronuje wspaniały kapitan Kaijou, którego możecie podziwiać obok! Dobra, koniec reklamy, zabieramy się do konkretów.

W dzisiejszej aktualce dwa rozdziały i doujin, który (kilka dni temu) został wybrany przez Otai, jako nagroda za zwycięstwo w walentynkowym konkursie. Jest to doujinshi autorstwa jednej z jej ulubionych artystek. Muszę przyznać, że mimo iż dj jest AoKise, to spodobał mi się w nim jeden motyw. (dziabu dziabu Aomine jest wredny niafafa, lubię wrednego, angstowego Aomine, give me moooar). Ok, wdech, wydech, wdech, wydech, spokój zenistyczny, lecimy dalej.

Odliczając, do końca fabuły przedstawionej w anime zostały nam TRZY rozdziały. Następnym razem postaramy się dorównać, a później będzie doganianie mangi bieżącej. To tak na marginesie, żeby nie było pytań, czy robimy tylko bieżące rozdziały. Na drugim marginesie, po prawej pojawił się dział F.A.Q. (czyli najczęściej zadawane pytania). Z tego powodu nie będziemy już udzielać odpowiedzi na takie lub podobne pytania, jeżeli pojawią się w komentarzach/mailach.

Również chciałybyśmy powitać w naszej fanzonowej rodzince kolejne duszyczki: Vincee oraz Dream Winchester zajmujące się fanfikami oraz Weirdo, która oprócz fików jeszcze rysuje! Zapraszamy do zapoznania się z ich pracami i dopingowaniem do dalszych działań!

Koniec ogłoszeń, zapraszamy dalej do ściągania i wyrażania własnych opinii.


Manga:
Rozdział 069
Rozdział 070

Doujinshi:
Don't think! Fell.

{ 9 komentarze... read them below or Comment }

 1. Wheeeeeeeeeeeeeeee, dziękować, już ściągam *-*

  ReplyDelete
 2. weee, jejku jejku, dziękuję za przetłumaczenie tych dwóch rozdzialików, bo w końcu mogę sobie ściągnąć i przeczytać cały tomik, jestem taka szczęśliwa ! ;D
  Arigatou gozaimas ;)

  ReplyDelete
 3. Ten Kasamatsu jest po prostu uroczy ;-; *sobs*
  Uwa, starsze rozdziały *-* Nadal jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko udało wam się przetłumaczyć całe 8 tomów ;-; *klas, klask*

  ReplyDelete
 4. Dziękuję za rozdziały, bardzo się cieszę, że dzisiaj dodałyście trochę tych starszych :D I ten doujin był taki trochę angstowy - idealny na mój dzisiejszy humor *.* Dobry wybór Otai :)

  Ps: Haha, widzę, że Black się nie opierdala i ściąga coraz więcej osób do fanzone XD

  ReplyDelete
 5. Dzięki za rozdziały. Nie mogę się doczekać bieżących retrospekcji :D

  ReplyDelete
 6. W ogole ta autorka jest taka idealna - taki porządeczek i równowaga, i w ilości kadrów i nie ma zasypywania niepotrzebnym tekstem. Kocham tę kreskę rysowania w ogólę *zazdrościu* i lklimat Doujina jest super i wczoraj już sparkliłam na tego dojina i jeszcze raz dziękuję. Jak będziecie miały na oku jeszcze coś tej autorki to nie krępujcie się z tłumaczeniem >D

  ReplyDelete
 7. ...Kasamatsu...no nie spodziewałabym się...*-*
  Dziękuję za aktualkę:) Skoro dj taki dobry to już się zabieram za jaranie~

  ReplyDelete
 8. Aw, Aw, witamyyy <3
  Yayz, znowu jest tyle do przeczytania <3
  Piyo Kasamatsu *.* O matko, nie spodziewałam się, że będzie taki słodki <3

  ReplyDelete
 9. czekam nieciepliwie na dalsze rozdialy mangi kuroko no basket

  ReplyDelete

- Copyright © 2012-2015 Perfect ☆ Copy - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan - Redesigned by riwethiel -