Posted by : Kiba December 07, 2013

Zima zbliża się wielkimi krokami, a w tym czasie wiatr sieje spustoszenia. Mam nadzieję, że wszyscy cali i zdrowi siedzą bezpiecznie w domkach przy gorącej herbatce/kawce/kakao/mleczku (niepotrzebne skreślić) i mogą zagrać pogodzie na nosie zza okna.


A my znowu mamy prośbe. Wiemy, że sezon nie taki, dużo roboty wszyscy mają, niestety także i u nas powoli brakuje czasu i rąk do pracy. Stąd też rzadkie i małe aktualki. Dlatego potrzebujemy WAS. Znacie dobrze jakiś język obcy? Radzicie sobie nieźle z programem graficznym? Może nie jest perfekcyjnie, ale dążenie do perfekcji nie jest Wam obce? A może macie zdolnych znajomych, którzy byliby zainteresowani? Kierujcie się do nas, bo w przeciwnym wypadku nie będzie Świąt T.T (a przynajmniej aktualki przed świętami XD). Tak, jestem desperatem, ale naprawdę przydałaby się nam większa ekpia, jeśli mamy wydawać w miarę regularnie. Na dniach w panelu po prawej pojawi się dział "Rekrutacja", a na razie po testy na tłumacza i edytora można się zgłaszać przez mail w zakładce "Team".

Przechodząc do weselszych rzeczy, czyli wypuszczek - przygotowaliśmy dla Was rozdzialik mangi w otoczeniu przesłodkich doujinshi. Na przystawkę Melt, a właściwie jego druga cześć, tym razem autorstwa oniyuri. Następnie Free! w Marriage Marine, z mniej typowym dla nas pairingiem czyli Nagisa/Rei. A na deser serwujemy wam dj z debiutującej u nas serii o tytule zdradzającym wszystko czyli Carnevale z Karnevala. Cieszymy się, że udało nam się położyć na tym nasze łapki, bo o dj z tej serii ciężko. Mamy nadzieję, że nasze spóźnione mikołajki wynagrodzą Wam troszkę oczekiwanie na kolejny update i pamiętajcie. WE NEED YOU!


Manga:
Rozdział 088

Doujinshi:
FREE! - Marriage Marine
Kuroko no Basuke - Melt (część 2)
Karneval - Carnevale

{ 10 komentarze... read them below or Comment }

 1. Łał, dj z Karnevala *zaciera łapki* i jeszcze na deserek nowy rozdziałek XDDDDDDDD
  Muszem w końcu się wziąć za czytanie dj z kurosa. ^_^"

  Ganbarujcie~! :D

  ReplyDelete
 2. Rekrutacje wszędzie (znaczy w 2 miejscach, które odwiedzam XD). Powodzenia~~!

  I dzięki, od razu ściągam pierwsze 2 dj, bo inaczej zapomnę ;)

  ReplyDelete
 3. Manga \o/ Dzięki za rozdział :)

  ReplyDelete
 4. Mam pytanie odnośnie rekrutacji: Czy byłaby możliwość poduczenia lub zyskania jakiejkolwiek pomocy w nauce?
  Chęci są jednak umiejętności troszku mniej T.T
  A no i oczywiście dziękuje dj i rozdział ^^

  ReplyDelete
 5. Życzę powodzenia w szukaniu. Oby ktoś się znalazł :)
  Dzięki za dj ;)

  ReplyDelete
 6. @Czytadelko: Wszystko zalezy od tego o jakim stanowisku mowimy i jaki jest Twoj poziom zaawansowania w danej dziedzinie (wiadomo, ze uczenie od zera raczej nie bedzie wchodzilo w gre ;)). Zglos sie do nas na maila po test, najpierw chcielibysmy sie dowiedziec, co juz potrafisz :D

  ReplyDelete
 7. jak to przegapiłam dwie aktualkiiiiiiiiiiiiiiii D8
  dziękować za melta ;www; //melts

  ReplyDelete
 8. riwethiel: w takim razie czekam na dział "Rekrutacja", może w końcu się zdecyduje i spróbuje ^^ (jestem strasznie niezdecydowana jeśli chodzi o takie sprawy T.T)

  ReplyDelete
 9. Może bym się zgłosiła jako edytor,bo dostałam nowego PS'a po polsku to się już nie muszę męczyć z tym,żeby przestawiać się na angielski xD Ale... hm... czy czas będzie ;-; Zastanowię się może się uda :D
  Awww *_* czas chyba ogarnąć na którym rozdziale jestem :"D

  ReplyDelete
 10. Zapraszamy na nasz mail po teścik. Doskwiera nam bowiem niedobór edytorów <3

  ReplyDelete

- Copyright © 2012-2015 Perfect ☆ Copy - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan - Redesigned by riwethiel -